Image

Výkon a rýchlosť nabíjania patria medzi najdôležitejšie faktory. Avšak dôležité je tiež prispôsobenie výkonu k možnostiam energetickej siete, ako aj použitie náležitej ochrany, aby nedošlo k preťaženiu elektrického systému domu.

Ponúkame rôzne nabíjačky s napájacími káblami a zásuvkami, ktoré zvolíme príslušne podľa vašich potrieb (a potrieb vášho vozidla). Vďaka službám firmy Jamat získavate istotu, že nabíjačka bude fungovať dobre a bezpečne. Neváhajte a rozhodnite sa pre spoluprácu s nami, aby sme spoločne prispeli k ochrane životného prostredia, a pomohli rozpočtu domácnosti či firmy. 

Individuálny zákazník Energia z fotovoltických panelov umožňuje ušetriť náklady
Ponuka pre firmy Audit, vybavenie dotácií z dostupných programov, montáž – môžete zveriť nám
Farmár + partnerský program Solárne panely – výhodné a praktické riešenie, ktoré sa hodí prakticky pre všetky poľnohospodárske objekty

Postaráme sa o všetko!

Image

AUDIT

Správny audit je jednou z najdôležitejších vecí celého procesu spolupráce s firmou dodávajúcou fotovoltické systémy. Správne zrealizované merania umožňujú minimalizovať náklady a maximalizovať efekty.

Image

MONTÁŽ

Naši montéri patria medzi najskúsenejších na trhu obnoviteľných zdrojov energie. Majú všetky potrebné oprávnenia a certifikáty. V našom tíme nechýbajú ani architekti a konzultanti.

Image

FINANCOVANIE

Ak nemáte k dispozícii dostatočné finančné prostriedky, súkromným osobám ponúkame výhodné splátky, a pre firemných zákazníkov lízing so splátkou v približne rovnakej výške ako poplatky za el. energiu.