Energia z fotovoltických panelov umožňuje ušetriť náklady na elektrickú či tepelnú energiu. Dodatočne, vďaka montáži solárnych panelov pomáhate chrániť životné prostredie. Veľkosť a výkon inštalácie sú zvolené individuálne.

Image
Image

Fotovoltika pre dom - energia zo slnečného žiarenia pre každého.

Fotovoltické systémy sú ekologické a ekonomicky výhodné, pre firmy, aj pre domácnosti. Vďaka výkonným fotovoltickým panelom, ktoré ponúkame, môžeme využívať energiu slnečného žiarenia, ktorá sa pretvára na jednosmerný prúd a teplo, a to počas celého roka, bez ohľadu na vonkajšie teploty.

Image
Image

Fotovoltický systém je riešenie, ktoré umožňuje získať množstvo výhod:

  • získavanie energie z obnoviteľných zdrojov – prakticky z nevyčerpateľných zdrojov
  • plne ekologický systém – bez škodlivých plynov a nečistôt emitovaných do atmosféry
  • možnosť recyklácie PV inštalácie
  • získanie nezávislosti od dodávateľov el. energie – ochrana pred vyššími cenami
  • automaticky obsluhovaný systém, ktorý je spoľahlivý, s mnohoročnou zárukou a dostupným servisom
  • zvýšenie hodnoty nehnuteľnosti – v prípade obytných budov
Image
Image

Mnohoročná záruka a dostupný servis

Fotofoltické systémy sa vyznačujú možnosťou mnohoročného používania s prakticky
rovnakou výkonnosťou. Firma Jamat v rámci záručnej dohody ponúka 15 alebo 25-ročnú záruku na fotovoltické panely, ako aj stálu servisnú obsluhu 5 až 15 rokov po montáži. Bližšie informácie vám ochotne poskytne náš konzultant, ktorý vám tiež pomôže vybrať najvhodnejšie riešenie pre vás a vašich blízkych.

Image
Image

Efektívna a rýchla montáž

Náš tím tvoria perfektne pripravení montéri, ktorí majú mnohoročné skúsenosti v našom odvetví. Majú všetky potrebné oprávnenia a certifikáty. Proces
montáže prebieha v expresnom tempe a trvá v prípade systému s výkonom 3 až 10 kWp 1 až 3 dni, a v prípade systému s výkonom 25 až 50 kWp 3 až 6 dní. Pred montážou systému vykonávame audit, ktorý umožňuje optimalizovať náklady tak, aby bol systém v daných podmienkach maximálnej efektívny.

Image
Image

Bezpečnosť a výkonnosť - naše priority

Inštalácie, ktoré vykonáva naša firma, sú stopercentne bezpečné. Fotovoltické panely,
ktoré ponúkame, patria medzi tie najkvalitnejšie, a naši montéri sa môžu pochváliť nielen svojimi mnohoročnými skúsenosťami, ale majú aj všetky požadované oprávnenia a certifikáty. Aby sme investorom zaručili maximálnu bezpečnosť, používame aj automatické vypínače PROJOY PEFS, ktoré majú snímač teploty, zabezpečenia SPD AC a DC, ako aj prúdovú ochranu. Vždy tiež vykonávame samostatné ochranné uzemnenie.

Image
Image

Solárne panely

Ponúkame kvalitné fotovoltické panely rôznych značiek:

  • Hyundai - majú vysokú mechanickú pevnosť, sú odolné voči korózii, a sú výnimočne výkonné. Riešenia, ktoré sú v nich použité, umožňujú vytvárať väčšie množstvo energie, a to aj pri menej intenzívnom slnečnom žiarení. Panely sú dostupné vo verziách s 340 a 408 článkami. Zhotovené sú z kaleného skla na ráme z eloxovaného hliníka. Výrobky majú certifikát UL/VDE
  • Ja Solar - vysoko kvalitné panely, pevné, výkonné a odolné voči korózii, a pritom umožňujú dosahovať vysoký výstupný výkon. Vytvorené sú z mnohovláknových článkov PERC
  • Longi Hi - Mo - panely sa dajú montovať niekoľkými spôsobmi, s vysokou výkonnosťou, ktorú je možné dosiahnuť vďaka jedinečnej konštrukcii (polčlánky). Panely majú vďaka špeciálnej konštrukcii aj nižšiu prevádzkovú teplotu.

POZRITE SI FIREMNÝ KATALÓG - TU

Individuálny zákazník Energia z fotovoltických panelov umožňuje ušetriť náklady
Ponuka pre firmy Audit, vybavenie dotácií z dostupných programov, montáž – môžete zveriť nám
Farmár + partnerský program Solárne panely – výhodné a praktické riešenie, ktoré sa hodí prakticky pre všetky poľnohospodárske objekty

Postaráme sa o všetko!

Image

AUDIT

Správny audit je jednou z najdôležitejších vecí celého procesu spolupráce s firmou dodávajúcou fotovoltické systémy. Správne zrealizované merania umožňujú minimalizovať náklady a maximalizovať efekty.

Image

MONTÁŽ

Naši montéri patria medzi najskúsenejších na trhu obnoviteľných zdrojov energie. Majú všetky potrebné oprávnenia a certifikáty. V našom tíme nechýbajú ani architekti a konzultanti.

Image

FINANCOVANIE

Ak nemáte k dispozícii dostatočné finančné prostriedky, súkromným osobám ponúkame výhodné splátky, a pre firemných zákazníkov lízing so splátkou v približne rovnakej výške ako poplatky za el. energiu.

Ako funguje fotovoltika?

Video file