Nieruchomości rolne warto wzbogacić o komplet paneli fotowoltaicznych. Dzięki takim programom, jak Agroenergia lub też ulgom inwestycyjnym w podatku rolnym nadarza się okazja, by uzyskać stosowne ulgi na taką instalację.

Dzięki fotowoltaice koszty prowadzenia gospodarstwa mogą być znacznie ograniczone. Łatwiej zadbać również o zrównoważony rozwój oraz ekologiczny aspekt hodowli zwierząt czy uprawy użytków rolnych.


Image

Zásobníky energie

Špeciálne zariadenia určené na akumulovanie elektrickej energie sa vďaka fotovoltickým systémom stali veľmi populárne, a najlepšie fungujú práve v kombinácii s takými systémami. Sú pripojené k energetickej sieti a sú určené na hromadenie prebytočnej energie, ktorú sa nepodarilo spotrebovať v priebehu dňa. Akumulátory môžu byť mechanické, elektrochemické, chemické, tepelné alebo elektrické. Nahromadená energia sa dá využiť neskôr, čo pomáha odstrániť jeden z hlavných problémov obnoviteľných zdrojov energie, a konkrétne nedostatočnú synchronizáciu medzi vytváraním energie a jej spotrebou. Zásobníky energie, ktoré ponúkame, umožňujú získať energetickú samostatnosť, vďaka tomu prípadné výpadky el. energie nepredstavujú väčší problém. Zásobníky energie sú perfektným doplnením fotovoltických systémov. Zariadenia od renomovaných značiek Huawei, SofarSolar umožňujú akumulovať energiu, a tým - prispievajú k zvyšovaniu úspor.

Individuálny zákazník Energia z fotovoltických panelov umožňuje ušetriť náklady
Ponuka pre firmy Audit, vybavenie dotácií z dostupných programov, montáž – môžete zveriť nám
Farmár + partnerský program Solárne panely – výhodné a praktické riešenie, ktoré sa hodí prakticky pre všetky poľnohospodárske objekty

Postaráme sa o všetko!

Image

AUDIT

Správny audit je jednou z najdôležitejších vecí celého procesu spolupráce s firmou dodávajúcou fotovoltické systémy. Správne zrealizované merania umožňujú minimalizovať náklady a maximalizovať efekty.

Image

MONTÁŽ

Naši montéri patria medzi najskúsenejších na trhu obnoviteľných zdrojov energie. Majú všetky potrebné oprávnenia a certifikáty. V našom tíme nechýbajú ani architekti a konzultanti.

Image

FINANCOVANIE

Ak nemáte k dispozícii dostatočné finančné prostriedky, súkromným osobám ponúkame výhodné splátky, a pre firemných zákazníkov lízing so splátkou v približne rovnakej výške ako poplatky za el. energiu.